Witte rook uit de schoorsteen!

 

                                                  

Het is zover, na twee en een half jaar in de oude pastorie van Bossuit te hebben verbleven, komt er witte rook uit de schoorsteen van ons nieuwe schoolgebouw!      Het doet ons wel wat: de afgelopen jaren voelden we ons thuis in de pastorie, we genoten van de enorme tuin, we vonden het best gezellig in ons huis/school. We pinken zeker enkele tranen weg vandaag…                                                                              Maar het wordt een nieuw begin met een nieuw gebouw.                                              Men is de laatste hand aan het leggen in het gebouw: deuren worden nog gemonteerd, plinten moeten hier en daar nog afgewerkt worden, rookmelders en alarmsystemen worden geplaatst, de poetsploeg is aangekomen…én mama’s, mammie’s, oma’s, papa’s,… zijn bezig met inpakken. We gaan er voor!                                                      We kijken uit naar onze nieuwe stek! We willen er net als nu school blijven maken voor de kleinsten onder de mensen: peuters en kleuters.                                                      Wie zin heeft, komt vanaf volgende week maar eens langs. De eerste nieuwe peuter voor volgend schooljaar meldde zich vandaag al aan!                                                    Het maakt ons blij, we hebben een warm gevoel!                                                            Dank aan iedereen: de beheerraad, de architect, de aannemers, de werkmannen, de leerkrachten en personeel van onze school en ouders. Zonder jullie allemaal, zou dit niet kunnen gerealiseerd zijn!